Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -

Promocja strategii

W jakim Powiecie Namysłowskim chciałaby żyć nasza młodzież w 2023 roku? (17.02.2015)

 

W ramach procesu uspołecznienia prac nad nową Strategią Rozwoju Powiatu Namysłowskiego do 2023r. Wicestarosta Namysłowski Bartłomiej Stawiarski spotkał się z uczniami 3 szkół ponadgimnazjalnych: I LO, ZSR i ZSM.

Celem spotkań było przedstawienie głównych założeń budowy nowego dokumentu strategicznego przyjętych przez Zarząd Powiatu oraz zaproszenie namysłowskiej młodzieży do wzięcia udziału w ankiecie dt. wizji  mieszkańców na temat przyszłości naszego Powiatu. Przy określaniu głównych kierunków rozwoju w ramach nowej Strategii władze Powiatu przyjęły, iż proces budowy nowego dokumentu będzie miał otwartą formułę i stąd zaproszenie m.in. naszej młodzieży do udziału w ankiecie.

Wasze uwagi będą dla nas-władz powiatu cennym materiałem do refleksji strategicznej mającej na celu wskazywanie kluczowych zagadnień rozwojowych Powiatu Namysłowskiego. Chcemy poznać Wasze oczekiwania, aby móc budować Powiat w którym będziecie chcieli żyć i pracować – powiedział Wicestarosta Namysłowski.

Spotkania odbyły się 17.02.2015r.

Ankieta z 5 otwartymi pytaniami została zamieszczona na stronie Powiatu Namysłowskiego www.namyslow.pl. i do 15 marca można dzielić się swoimi opiniami na temat przyszłości Powiatu.

 

                                                                                     Wioletta  Socha – Kompała

                                                                       Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu

 

 

O strategii w NTO (05.03.2015)

PDFnto-tygodnik-2015-02-20-str01.pdf