Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -

Zgłoszenie do bazy przedsiębiorców

Starostwo Powiatowe w Namysłowie zaprasza przedsiębiorców do zgłaszania firm do bazy podmiotów gospodarczych zamieszczonej na stronie www.namyslow.pl:

Starostwo Powiatowe w Namysłowie zaprasza wszystkich przedsiębiorców z terenu powiatu aby zgłaszali swoje firmy do internetowej bazy podmiotów gospodarczych. Każda firma, która wypełni ankietę i przekaże ją do Starostwa Powiatowego w Namysłowie będzie włączona do naszej bazy zawierającej informacje teleadresowe, wiadomości o strukturze produkcji, ofercie handlowej oraz zakresie świadczonych usług.

Pragniemy aby nasza inicjatywa przyczyniła się do rozwoju wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców. Dane przekazane przez Państwa będą wykorzystywane w przyszłości do szeroko pojmowanych działań promocyjnych prowadzonych przez Wydział Promocji i Rozwoju. Informacje te pozwolą również na budowanie pełniejszego obrazu środowiska gospodarczego powiatu, który kreowany będzie w niedalekiej przyszłości zarówno w kraju jak i za granicą.

Zapraszamy do współpracy!

Wszelkich dodatkowych informacji udzielą Państwu pracownicy Wydziału Promocji i Rozwoju, tel.  77 41 03 695 wew 206, 207    

Pobierz:   

DOCANKIETA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.doc